Про нас

Про нас

Дозволь собі відчувати себе королевою у будь-якому образі - в піжамі, костюмі для дому та особливо лише в одній білизні. Ти цього гідна і заслуговуєш найкращого. Саме з метою подарувати тобі одночасно красу та комфорт ми заснували qc.brand 1 вересня 2019 року.

Щодня ми приходимо на роботу з бажанням розповісти і продемонструвати нашим клієнткам, якими красивими і не вимагаючими компромісів зі зручністю, можуть бути піжами і весь одяг для сну, домашній одяг і жіноча білизна. Ми проти взаємовиключення на кшталт «красиво або зручно», «приємний до тіла матеріал або зносостійка тканина» - ніяких «або», а тільки «і».

qc.brand - це масштабний цех площею понад 500 кв.м., офіс і великий склад в місті Харків, а також оперативна доставка будь-якого комплекту поштою по всій Україні. Трохи більше, ніж за рік роботи ми змогли підкорити серця понад 50 тисяч клієнток. Щомісяця - у нас трендова новинка!

Ваші захоплені відгуки, бажання повертатися знову і знову за покупкам саме до qc.brand - підтвердження того, що красивий і зручний одяг для сну та дому, сексуальна білизна займає особливий пункт під час вашого shopping time і є одним з підтверджень любові до себе прекрасної.

Залишайтеся щасливими, а ми подбаємо про те, щоб на вас були найкрасивіші і найзручніші комплекти для сну і для дому. З любов'ю до кожної з вас, qc.brand.